skip to Main Content

MEIST

Oleme ehituse peatöövõtu ja ehituse projektijuhtimise ettevõte.
Peatöövõtjana võtame ette väikse ja keskmise suurusega ehitusobjekte, projektijuhtimise korras saame juhtida ka suuremaid ja keerukaid projekte.
Sõltumata objekti suurusest, alati pakume kliendile professionaalset lähenemist ning pühendame end 100% tulemusele. Oleme paindlikud, efektiivsed ja kõrgelt motiveeritud ning püüame alati leida optimaalsed ja usaldusväärsed lahendused kliendi kõigile soovidele.

Omame pikaajalist kogemust ka projekteerimise korraldamise alal. Oleme kokku puutunud nii elamute, äri-, unikaalsete tööstushoonete kui rajatiste projekteerimisega. Aastate jooksul oleme leidnud usaldusväärsed partnerid projekteerimise kõigis valdkondades. See annab võimaluse pakkuda kliendile ka projekteerimisteenust ning leida optimaalseid lahendusi juba ehituse kavandamise faasis.

Rakendame oma kogemusi ja oskusi ka kinnisvaraarenduse valdkonnas. Keskendume väärtuslike paaris- ja ridaelamute arendusprojektide realiseerimisele Tallinnas ja selle lähiümbruses.

KOMPETENTSUS

Kõrge kompetentsuse hoidmiseks ja kasvatamiseks ning ettevõtte arengu tagamiseks õpime ja analüüsime oma tegevusi pidevalt, investeerime oma teadmistesse ning oskustesse. Regulaarselt külastame Eestis ning Skandinaavia ja Euroopa arenenud maades toimuvaid ehitus- ja kinnisvara alaseid messe, et olla kursis viimaste trendide ja tehnoloogiatega. Oma tegevuse ajaloo jooksul oleme külastanud mitmeid ehitusmaterjalide ja –seadmete tipptootjate tehaseid nii Eestis kui mujal Euroopas, kus oleme saanud palju väärtuslikke teadmisi.