skip to Main Content

UUED MODERNSED KORTERELAMUD TISKRES

KÕIK KORTERID ON MÜÜDUD!

Uued kodud hinnalises ja turvalises elurajoonis

Tiskre uued kortermajad rajatakse Harku järve vahetus lähedusse, suure potentsiaaliga kiiresti arenevasse piirkonda. Rahulik, vaikne ja turvaline elurajoon asub linnakärast eemal, samas autoga jõuad kesklinna juba 15 minutiga. Naabrusesse jäävad uued eramud ning väiksemad rida- ja kortermajad.

Kinnistule Möldre tee 7 kerkib kaks kortermaja. Esimene maja 7/1 valmib 2020.aasta kevadel ning teine maja 7/2 valmib 2020 lõpus.

Ideaalne perekodu

Mõlemad kortermajad on kahekorruselised, 7 korteriga elamud. Kõik korterid on 4-toalised, läbi kahe korruse, hästi läbimõeldud planeeringu ning väga atraktiivse hinnaga, mis sobivad ideaalselt peredele.

Kõik mugavaks eluks vajalik

Iga korteri juurde kuulub mõnus, eraldatud terrass ning isiklik panipaik. Majade ette rajatakse valgustatud parkla, kus igale korterile eraldatakse 2 parkimiskohta. Magamistoad on korterite teisel korrusel.

Kindlad ja toimivad lahendused

Suure tähelepanu pöörame kvaliteedile. Elamute seinad ehitatakse betoonplokist, vahe- ning katuslaed on betoonpaneelidest. Korteritevahelised seinad on suurendatud helikindlusega. Kõikides korterites on energiasäästlik vesipõrandaküte ning soojusvahetiga sundventilatsioon.

Mõnus elukeskkond

Tiskre kodude ümber rajatakse murualad ning haljastus, majade vahelisele alale laste mänguväljak, kus lastel on hea olla. Lähedusse jääb Harku järv oma mitmekesiste ajaveetmise võimalustega, mererand ning põnevad jalgratta- ja jooksurajad.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUS!