skip to Main Content

ENERGIAKLASS

Kortermajade projektijärgne energiaklass on C.

KANDVAD KONSTRUKTSIOONID

Hooned on rajatud raudbetoonist lintvundamendile.

Kandvad seinad on laotud täisbetoneeritud betoonkividest. Korterite vahelised seinad on suurema paksusega parema helipidavusega tagamiseks. Välisseinad on soojustatud ja krohvitud, fassaad on osaliselt kaetud dekoratiivse puitvoodriga.

Nii vahe- kui katuslaed on raudbetoonist õõnespaneelidest.

KATUS

Hoonetel on soojustatud lamekatus, mis on kaetud rullmaterjalist katusekattega.

SISESEINAD

Kõik korterite vahel ning korterite ja eeskodade vahel olevad siseseinad on suurema helikindluse tagamiseks rajatud 240 mm paksustest ja täisbetoneeritud betoonkividest.

Korterite siseseinad on metallkarkassil kipsplaatseinad mineraalvillast isolatsiooniga. Köögipoolsed kipsplaatseinad on tugevdatud kipsplaadi alla lisatud OSB-plaadiga.

AKNAD, UKSED

Kortermajadel on kolmekordse klaaspaketiga energiatõhusad plastaknad. Igas toas on tuulutatav aknaosa.

Välisuksed on metalluksed klaasitud küljeframuugidega. Korterite ja panipaikade välisuksed on värvitud tulekindlad metalluksed. Siseuksed on puitspooniga kaetud sileuksed.

VIIMISTLUS

Eluruumide seinad ja laed on tasandatud ja värvitud, vannitubade seinad kaetakse keraamiliste plaatidega. Eluruumide põrandad on kaetud spoonparketiga, sansõlmede põrandad on kaetud keraamiliste plaatidega. Sansõlmed on varustatud kvaliteetse sanitaartehnikaga.

Panipaikade seinad on laotud puhta vuugiga plokkidest, nii seinad kui paneellagi on värvitud, põrand on lihvitud ning tolmutõkkega kaetud betoonpõrand.

Korterite kogu siseviimistlus ning sanitaarseadmed sisalduvad korteri hinnas.

Tuulekodade seinad on värvitud, lagedeks on moodulripplagi, põrandad on kaetud keraamiliste plaatidega.

KÜTE

Kortermajade soojavarustuse allikas on gaasivõrk ning igal majal on oma gaasikatlamaja. Korterites on mugav ning energiasäästlik vesipõrandaküte.

VENTILATSIOON

Iga korter on varustatud soojustagastusega sissepuhke-väljatõmbe ventilatsioonisüsteemiga. Ventilatsiooniseadmed asuvad panipaikades ning abiruumides, mis tagab, et seadmemüra ei levi elutubadesse.

VESI, KANALISATSIOON

Kortermajad on ühendatud tsentraalse vee- ja kanalisatsioonivõrku. Soe tarbevesi valmistatakse lokaalselt maja soojasõlmes. Veearvestid on kaugloetavad, st näidud loetakse ja suunatakse halduri andmebaasi automaatselt.

ELEKTER JA NÕRKVOOL

Korteritesse paigaldatakse pistikupesad ja lülitid, sanitaarruumidesse ja esikusse ka valgustid vastavalt korteri planeeringule.

Korterite elektriarvestid paigaldatakse hoone esimesel korrusel asuvasse peakilpi. Korteri kilbis on automaatkaitsmed ja nõrkvoolu osa. Elektrinäidud edastatakse kauglugemise teel.

Maja peajaotlast kuni korteri kilbini on paigaldatud side ja televisiooni kaablid. Korterisisene sidekaabeldus on tehtud ülikiiret andmeside edastamist võimaldava CAT6 kaabliga. Igas toas on moodulpesa telefoni ja interneti jaoks.

Kõigis korterites on valmidus valvesignalisatsiooni seadmete paigaldamiseks.

Igas tuulekojas on keskne fonosüsteem välisukse avamiseks, uksetelefon asub esikus.

VALGUSTUS

Korterite sanitaarruumidesse on paigaldatud süvistatud LED valgustid vastavalt korteri planeeringule. Need sisalduvad korteri hinnas.

LED valgustid paigaldatud ka tuulekodadesse, iga välisukse ning terrassi kohale.

Parkla on valgustatud mastvalgustitega, maja ees oleva kõnnitee ääres on pollarvalgustid.

TERRASSID

Igal korteril on puitlaudisega kaetud terrass. Naaberkorterite vahel terrassid on eraldatud puidust vaheseinte ning elupuuhekiga.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUS!